Zajistěte ekologickou likvidaci vašeho vozidla a získejte až 5000 CZK

Pokud vaše auto dosloužilo, je na čase zařídit jeho likvidaci s ohledem na životní prostředí. Nikdy nenechávejte vrak napospas osudu. Stačí jeden telefonát a společnost SbohemAUTO.cz zajistí vše za vás. Nepojízdný automobil zdarma nejen odtáhne a zlikviduje, tudíž vás nemusí zajímat ekologická likvidace auta cena, ale také vám vyplatí finanční obnos za díly, které nadále prodá nebo zužitkuje.

Ekologická likvidace bez starostí

Ekologická likvidace vozidel u SbohemaUTO.cz probíhá v souladu se zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb., proto každý zákazník automaticky obdrží protokol o ekologické likvidaci svého vozu.

Pro mnoho řidičů mají auta v srdcích sentimentální místo, a když vaše vozidlo doslouží, může se zdát jako zbytečné nechávat ho na vrakovišti, kde bude stát roky a roky.

Recyklace je velkým přínosem pro  planetu a vy můžete být v klidu, když víte, že vaše staré vozidlo je řádně zlikvidováno. Pokud má vaše vozidlo díly vhodné k dalšímu užitku, můžete získat finanční obnos až 5000 CZK.

Jak na odhlášení zlikvidovaného vozu

Likvidace vozidla odhlášení je možná náročný proces (který na úřadech není). K odhlášení potřebujete výše zmíněný doklad a ekologické likvidaci vozu, který může být vystaven pouze akreditovaným recyklačním centrem. Beu protokolu k odhlášení vozidla nemůže dojít.

Co dále potřebujete k odhlášení zlikvidovaného vozidla:

  • Velký technický průkaz
  • Malý technický průkaz
  • SPZ – registrační značku
  • Občanský průkaz
  • Protokol o ekologické likvidaci
  • Žádost o vyřazení vozidla z evidence

Vyřazení vozidla z evidence je bezplatné. Po zajištění úřadů nezapomeňte zrušit také povinné ručení a případné havarijní pojištění.

Pokud si nejste jisti, jak s vaším vozem naložit, kontaktujte SbohemAUTO.cz, kde se o vše rychle postarají.