Jeden program vládne všem a umožní vám řídit firmu jako nikdy předtím

Chcete být dokonalým manažerem vaší firmy a mít ji pod kontrolou? Málokterý manažer toto zvládne. Mít firmu pod kontrolou znamená efektivně řídit zaměstnance, mít perfektní přehled o všech projektech, mít pořádek v účetnictví, správně řídit fakturaci, vyhodnocovat stav firmy a řídit její budoucnost, případně investice a další plány. Nemusí to být práce pro velké množství lidí, může to zvládnout dělat kvalitně i jeden člověk, ale jedině, když bude využívat CRM systém.

Jak vám CRM systém pomůže?

CRM systém byl vytvořen proto, aby umožnil snadné řízení firmy z jednoho místa, tedy z programu, který zastane všechny důležité činnosti. V Čechách se vám nabízí nejpokročilejší CRM systém s názvem AutoCRM. Už nemusíte používat zvlášť účetní program, emailového klienta nebo projektové řízení – software. AutoCRM vám bude upraven na míru tak, abyste z tohoto programu mohli dělat všechny potřebné činnosti a nemuseli používat více programů. Je zde přehledné uživatelské rozhraní a jednotlivé funkce jsou zastoupeny entitami, mezi kterými se překlikáváte. Můžete řešit řízení projektů, pak se překliknout do účetnictví, následně třeba do správce souborů, správce reklamních kampaní nebo do emailového klienta, abyste mohli odpovědět klientovi.

Práce s tímto systémem je tak snadná, že ji zvládne každý. Můžete zde plánovat harmonogram celé firmy, tedy vám i vašim zaměstnanců. Můžete zde podrobně řídit projekty, plánovat je a za využití Ganntova diagramu sledovat, v jakém jsou stavu dokončení. Můžete sledovat vytíženost kolegů, plánovat jim práci, sledovat jejich docházku nebo je třeba přiřazovat k projektům. Možností se nabízí mnoho a skvělé je, že zde také máte k dispozici všechna důležitá data, Konečně budete třeba vědět, jaký má vaše propagace úspěch, jak se vyvíjí obrat firmy nebo kolik máte neuhrazených faktur. Používat tento systém znamená mít méně práce a řídit firmu efektivněji. Zjistěte více na AutoCRM.cz.