Nová peněženka Jaxx Liberty: Přináší skutečnou svobodu?

Už jste slyšeli o Jaxx Liberty? Jedna z hlavních vizí projektu Bitcon je snaha o rozšíření a vytvoření statutu jednotné měny budoucnosti. Prozatím se však přinesl spíše explozi altcoinů a ICO tokenů, které není vůbec jednoduché zkrotit.

Jaxx Liberty a velké plány

Pokusí se o to však nová peněženka jménem Jaxx Liberty, která byla vyvinuta Decentralem. Je to digitální obdoba pánské kožené peněženky, která vyjadřuje postavení. Decentral, sídlící v Torontu vytvořil platformu, která bude mít za cíl pracovat se všemi coiny, které se momentálně na trhu objevují. Díky ní tak budou mít uživatelé díky jediné peněžence přístup do více jak 70 kryptocenter.

Rozhraní peněženky navíc zprostředkuje krom modulu pro přístup také zprávy z kryptosvěta, trhová data, portfolia a prohlížeče. Jeho tvůrci vidí v Jaxx Liberty velmi důležitý krok ke sjednocení veškerých služeb spojených s kryptosvětem, díky kterému budou mít majitelé kryptoměn vše pohromadě.

Krom této nové peněženky plánuje společnost Decentral také celou řadu nových produktů. Mezi ně patří například věrnostní tokeny a odměny, které budou povzbuzovat uživatele peněženky k jejímu používání. Dále by rádi vytvořili informační portál, který by informoval o potenciálu jednotlivých projektů a zprostředkovával by užitečné informace z oblasti kryptosvěta.

Pořádné prostředí

Decentral si pro tyto účely zřídilo novou kancelář o rozloze 15 tisíc čtverečních stop, která se nachází v srdci Toronta. A jelikož se jedná o společnost mladou, prostory jsou inspirovány videohrami a Sci-fi a nechybí zde například ani holografická recepční, pohybující se stěny, nebo tajné chodby.

Zda bude tento projektu skutečně tak užitečný jak se prezentuje, nebo se jedná pouze o další hurá akci, která vyšumí do prázdná je otázkou času. Na základě zkušeností společnosti a potenciálu jejich nápadu bychom však byli velmi rádi, pokud by jim tento projekt peněženky a všechny ostatní vyšel.