Vývoj webových aplikací na míru pozvedne váš byznys

V posledních letech se využití webových aplikací ve firmách významně rozšířilo a řada firem na ně nedá dopustit. Webové aplikace se totiž dokáží postarat o automatizaci širokého spektra firemních procesů a poskytují řadu dalších výhod, jež oceňují nejen majitelé a zaměstnanci firmy, ale také zákazníci. A jaké výhody pořízením webové aplikace na míru můžete získat?

Webové aplikace mají mnoho výhod

Webová aplikace zjednodušeně představuje program, který je poskytován uživatelům přes internet. Hlavními výhodami webové aplikace na míru jsou zejména minimální požadavky na počítač a nezávislost na operačním systému. Webové aplikace totiž není třeba instalovat do počítače, jelikož fungují v rámci webového prohlížeče. K jejich používání tak stačí disponovat zařízením s internetovým připojením. Výhodou webové aplikace je i jejich dostupnost odkudkoliv, kde je internet.

Přínosem webové aplikace na míru pro firmy je také to, že jsou vyvíjeny pro konkrétní společnost, takže budou disponovat funkcemi, které společnost skutečně využije. Navíc vývoj webových aplikací probíhá tak, aby byly uživatelsky přívětivé a šlo je kdykoliv rozšířit o nové funkce. Na rozdíl od krabicového řešení jsou tak webové aplikace otevřené pro budoucí rozšiřování.

Buďte součástí týmu

Je zcela jasné, že aby webové aplikace na zakázku splňovaly veškeré vaše přání a požadavky, tak je důležité být součástí týmu. Toho si je plně vědoma společnost Memos, která své klienty zapojuje do vývoje webových aplikací na míru již od samého počátku. Rozhodně se od vás nečeká, že se budete věnovat programování, ale budete mít možnost vše několikrát otestovat a také vám bude naslouchat tak, aby webová aplikace splňovala vaše požadavky do posledního detailu.

Na webových stránkách společnosti Memos si můžete prohlédnout celou řadu již vytvořených projektů, které pomáhají firmám z mnoha oborů.