Investice do automyčky!

Máte kapitál a přemýšlíte, jak a do čeho správně investovat? Je vám blízká tematika automobilů a jejich údržby? Vlastníte čerpací stanici a chtěli byste rozšířit své portfolio služeb? Máte vlastní auto, o které se chcete co nejlépe starat? Toužíte po tom, stát se podnikatelem? Není nic jednoduššího, než si pořídit vlastní automyčku. Jak na to? Ochotně vám pomůžou odborníci na slovo vzatí. Ve společnosti BKF Carwash takových pracuje mnoho!

Jak koupit automyčku

Jak již bylo psáno výše, prodejem automyčekse dlouhodobě zabývá společnost BKF Carwash, která za pomocí nejmodernějších technologií vyvíjí moderní samoobslužné myčky aut. Svým klientům nabízí kromě možnosti vést svoji vlastní automyčku na zvoleném místě také další služby, které mohou usnadnit samotný průběh nákupu a dalšího zřizování. Odborníci společnosti BKF Carwash podporují již více než 1500 investorů v České republice a vedou je správným směrem během celého investičního procesu. Sestavit si lze myčku na míru, a to na základě toho, jaké máte vlastní preference a jaké potřeby vnímáte ve svém okolí. Nic není nemožné.

Výhody vlastnictví bezkontaktní myčky

Výhod existuje celá řada. Vedle stálého příjmu a poměrně rychlé návratnosti vaší investice je velikou výhodou možnost platby kartou přímo u myčky. Tímto je eliminován počet zaměstnanců, kteří myčku denně obsluhují. Za velkou výhodu je ostatními investory pokládán fakt, že lze automyčku společnosti BKF Carwash spravovat také vzdáleně přes internet. Více si o tomto systému lze přečíst na stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. Dobře nastavený a léty ověřený věrnostní systém pak napomáhá tomu, aby se k vám klienti rádi vraceli. Máte-li vztah k automobilismu a chcete-li v tomto směru podnikat, bezkontaktní myčka aut je pro vás možná tou správnou cestou.