Opravu notebooku svěřte autorizovanému servisu

Právnické i fyzické osoby mohou v případě poruchy svého notebooku využít nabídku opravy a servisu notebooků včetně možnosti svozu z celé České republiky. Tuto službu nabízí společnost RG Computer service, která se specializuje na opravy a servis notebooku.

Oprava základní desky

V případě opravy základní desky nejlépe poznáte, jak je příslušná servisní firma solidní a jak jsou její technici odborně zdatní. Řada z nich vám řekne, že desku nelze opravit a nabídne výměnu celé základní desky, kde ceny začínají na částce 5 tisíc korun a končí u cen, za které byste pořídili nový notebook. Proto určitě neuděláte chybu, když svěříte svůj notebook autorizovanému servisu. Technici RG Computer servisu vymění pouze vadné součástky, váš notebook vám bude opět sloužit jako nový a vy ušetříte značnou částku peněz.

Další časté závady

Může dojít k tomu, že notebook zapnete, ale obrazovka je černá, případně sice zareaguje, ale po nějaké chvíli se samovolně vypne. Další častou závadou je nefunkční klávesnice, nebo některá z kláves. Vedle těchto běžných závad si ovšem můžete způsobit závažnější závadu vlastní neopatrností. Pokud vám například notebook spadne na zem, může se rozbít LCD. To sice ještě neznamená nefunkčnost přístroje, ale značné snížení komfortu užívání, neboť obraz může být kvůli prasklinám nečitelný. Budete-li notebook často zavírat a otvírat, mohou se zlomit panty víka. Také se stává, že notebook začne nadměrně hučet a přehřívat se. To sice nemusí nic znamenat, ale také to může být předzvěstí závažnější závady.

Předání notebooku do opravy

Klienti mohou využít i svozu, zadat datum kurýrovi Geis a domluvit se na čase předání. Balík pak může kurýrovi předat i manželka, děti nebo soused. Kurýr má s sebou připravený štítek pro přepravu. Přístroj dorazí následující den do servisu, do tří dnů je provedena diagnostika a zaslána cena, kterou bude oprava laptopu, čili notebooku stát. Opravený přístroj obdržíte do týdne stejným způsobem a cenu zaplatíte kurýrovi.