Pestrý výběr ručního nářadí

Základem každé profesionální dílny, ale i běžné domácí dílny, je ruční nářadí. Pokud chcete pracovat s opravdu kvalitním nářadím, které je spolehlivé a dlouho vám vydrží, pak si vybírejte v prodejně společnosti Eli M Store. Pohodlný nákup nabízí její nově otevřené oneline železářství, ve kterém se dobře nakupuje jak profesionálním řemeslníkům, tak domácím kutilům. Velkou výhodou jsou zde velkoobchodní ceny, díky kterým lze ušetřit až 25% z běžných cen. V bohatém sortimentu nechybí jak běžné ruční nářadí, tak i elektrické či akumulátorové vrtačky, pily a řada dalších typů nářadí. Převážně se jedná o ruční nářadí od českých výrobců s mnohaletou tradicí a renomé na trhu.

Ruční nářadí je rozděleno na kategorie

Rozdělení ručního nářadí do několika kategorií usnadňuje orientaci všem nakupujícím, ať už se jedná o obchodní zástupce firem, řemeslníky nebo běžné spotřebitele. Nejedná se tudíž o vyjádření stupně jakkosti, ale o čistě orientační a evidenční hledisko.

  • I. kategorie – dílenské nářadí jako jsou pily, pilky, pilové kotouče a další příslušenství
  • II. kategorie – obsahuje golasady, ráčny, palice dřevěné, gumové, silikonové i nylonové. Tato kategorie ručního nářadí zajímá především autodílny a opraváře automobilů i jiných strojů. Najdou zde i kompresory, stříkací a ofukovací pistole, tlakové hadice i různé příslušenství
  • III. kategorie – v této kategorii jsou zařazeny potřeby pro klempíře, kteří potřebují nůžky na plech, spojovací nebo nýtovací kleště, nýty, nýtovací matice a další drobnosti.

Další sortiment Eli M Store

Společnost Eli M Store se zaměřuje výhradně na produkty českých výrobců, kteří jsou zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a odolnosti veškerého ručního nářadí proti opotřebení. Spotřebitelé mají možnost využít i servis svého nářadí. Prodej nářadí je sice hlavní činností společnosti Eli M Store, ovšem prodává i další sortiment, kterým jsou výrobky z kompozitu. Jedná se o materiál, který je perfektní alternativou oceli, hliníku či dřeva. Předností kompozitu je pevnost, odolnost vůči korozi a nízká váha, což jsou vlastnosti potřebné v náročných podmínkách. Z kompozitu si proto vyrábějí rošty, poklopy kanálů, různé profily, konstrukce či výztuže.