Které krystaly jsou nejlepší pro hledání lásky

Hledání lásky? Najít někoho výjimečného může být totální dobrodružství, v dobrém i ve zlém. Na klikaté cestě za láskou vám může pomoci mít po svém boku pár věrných krystalů.

Existují všechny druhy krystalů, o kterých se předpokládá, že poskytují okno do lásky, větší sebedůvěry a hlubšího spojení s lidmi kolem nás. Pokud jste připraveni přivítat do svého života více lásky – ať už je to láska romantická, přátelství nebo dokonce hlubší sebepřijetí – zde jsou kameny, které budete chtít mít poblíž.

Růženín

Tento nádherný drahokam je základním kamenem lásky. Růženín vyzařuje krásný odstín světle růžové. Předpokládá se, že přitahuje pocity lásky, spojení a sebesoucitu. Pokud chcete prohloubit svá pouta s ostatními, vibrace tohoto kamene jsou pro vás pravděpodobně ideální.

Granát

Červená barva je známá svou sebevědomou a smyslnou energií, takže už sama o sobě z ní dělá výhru. Další nádherný drahokam, červený granát, probouzí vaši vnitřní prvotní energii a prohlubuje intimitu s ostatními. S vibrací červeného granátu se může rozsvítit vaše základní a korunní čakra.

Opál

Předpokládá se, že tento uklidňující zelený kámen má silnou omlazující kvalitu. Věří se, že otevírá vaši srdeční čakru, abyste se mohli lépe spojit s lidmi kolem vás a pečovat o ně. Pistáciový opál noste s sebou, když chcete pozvednout svou vibraci do stavu radosti a lásky.

Křemen

Předpokládá se, že čirý křemen má schopnost pomoci vám ujasnit si priority a intenzivně zesílit vaše touhy. Je to skvělý kámen, který můžete nosit, když hledáte lásku – nebo jakýkoli jiný sen. Čirý křemen může zesílit sílu jiných kamenů, které jsou umístěny poblíž, což z něj dělá silný doplněk jakékoli sady kamenů, o kterých se předpokládá, že přitahují lásku.

Objevte sílu kamenů na magieprirody.cz, kde můžete objednávat nejen krystaly, ale také další produkty spojené s přírodou.