Jak vypadá profi nářadí Stanley Fatmax?

Jak vypadá vaše nářadí? Víte o tom, že špičkové elektronářadí Stanley Fatmax poskytuje výhodu jednoho akumulátoru pro všechny stroje?

Nářadí Stanley Fatmax

Kvalitní nářadí používané profíky, to je značka Stanley Fatmax. Přejete si výkonné nářadí s širokým sortimentem elektrického i akumulátorového nářadí od jedné značky? Využijte možnost výhody jediného akumulátoru pro všechny stroje. U akumulátorových strojů oceníte také komfort rychlého nasazení stroje bez nutnosti natahovat kabely. Spolehněte se kvalitní vrtačky, brusky, pily, hřebíkovačky, ale i laserovou techniku, ruční nářadí a úložné systémy od jednoho výrobce.

Elektronářadí

Potřebujete skutečně kvalitní vrtačky, kladiva, utahováky, pily, brusky, hoblíky, míchadla, horkovzdušné pistole a další stroje? Spolehněte se na kvalitní elektronářadí od firmy Stanley Fatmax. Již v roce 1843 byla tato firma založena Frederickem Stanleym, a to ve městečku New Britain v Connecticutu – od prvopočátku firmy do dnešní doby je kladen důraz na vysokou kvalitu výrobků a disciplinované obchodní chování a výborné vztahy se zákazníky. Vyberte si nářadí profesionálů.

Důraz na kvalitu

V současné době je Stanley Fatmax největším výrobcem nářadí a bezpečnostních řešení na celém světě. Jeho řady hrdě zastupuje 40 tisíc partnerů ve 175 zemích světa. Neustále probíhá vývoj a zdokonalování nových produktů, které jsou podrobeny náročnému testování ve snaze docílit dokonalosti v kvalitě i funkčnosti zařízení. Zákazníci od výrobků značky Stanley Fatmax právem očekávají tu nejvyšší kvalitu – tu se značka snaží stále zvyšovat. Síť prodejců i kvalitních autorizovaných servisů a prodej náhradních dílů je samozřejmostí této značky.

Přejete si mít profesionální nářadí, které vás nezklame? Vsaďte na Stanley Fatmax, špičku ve svém oboru.