Jak nejlépe zjistíte, který zpravodajský zdroj vás klame?

Opravdu věříte tomu, že jsou všechny komerční zdroje objektivní? Tak proč si je kupují lidé jako jsou Andrej Babiš, Zdeněk Bakala a další vlivní podnikatelé a lobbisté? Neměl by si kupovat média člověk, který zpravodajství rozumí a chce ho kvalitně vést? Když se podíváte na vlastníky hlavních televizních kanálů a také hlavních deníků, které nás o všem informují, zůstává nad tím rozum stát. Jsou opravdu tak výdělečným byznysem nebo si je vlivní lidé kupují proto, aby mohli ovlivňovat to, co se píše? S názorem populace se snadno manipuluje, lidé se snadno nechají vystrašit, zmást a oklamat.

Rozpoznávání kvalitních zdrojů

Bohužel neexistuje spolehlivá cesta, jak poznat kvalitní zdroj od nekvalitního, ale existuje možnost, jak se objektivně dívat na události a to tak, když budete sledovat větší množství zdrojů. Následně zjistíte, že se na jednu a tu samou událost dívají různé servery zcela odlišným způsobem. Nejlepší možností pro sledování většího množství serverů najednou je používání portálu https://www.cerstvezpravy.cz/. Ten je vytvořen tak, že monitoruje obsah všech kvalitních českých webů a přehledně vám ho zobrazuje formou titulků. Vy tak na jednom webu vidíte, jaké všechny články v daný den vyšly. Stačí si přečíst titulky a pokud vás nějaký zaujme, stačí na něj kliknout a dostanete se přímo na článek.

Na Cerstvezpravy.cz se tak skvěle sleduje zpravodajství, můžete si o jedné události přečíst i na více serverech aniž by vám to sebralo více času. Poznáte tak, jak se liší zprávy na jednom webu od dalších. Web ovšem nesleduje jen všechny zpravodajské weby, je rozdělen podle kategorií a můžete na něm sledovat i všechny články, které vyšly ze světa sportu, kultury, ekonomiky, kutilství a mnoho dalšího. S tímto portálem budete objektivně informováni, ušetříte mnoho času a získáte velmi široký přehled. Pokud máte nějaké zdroje oblíbené, můžete si je na webu dát do oblíbených a pak se vám budou zobrazovat ve speciální sekci „Moje“. Portál Cerstvezpravy.cz je tu pro všechny a zdarma.