Nejlepší řešení pro internetový obchod

Vždy jste si přáli prodávat online? Pak je možná nejvyšší čas o tom jen nesnít, ale proměnit své vize na realitu. Začít s eshopem se může zdát jako dlouhá cesta, ale pravda je taková, že záleží na tom, na jakém řešení váš eshop poběží a jaká společnost vám ho zajistí. Mnoho lidí si kvůli nízkým zkušenostem zvolí nevhodné řešení eshopu a následně zjistí, že jim z funkčního, vzhledového nebo jiného důvodu nevyhovuje. Pokud má jít o byznys, který se stane zdrojem vašeho příjmu, zvolte vždy to nejlepší řešení, které se nabízí a tím je Prestashop. Toto řešení je stvořené přímo pro eshopy a vhodné je jak pro menší internetové obchody, tak i pro velké eshopy s mnoha tisíci produkty, Snadno se spravuje, je i v češtině a nabízí vám mnoho řešení pro úpravy.

Jak eshop na Prestashopu vytvořit?

Pro tvorbu eshopu na Prestashopu zvolte firmu na 1Presta.cz. Je to v tuzemsku jediný oficiální partner Prestashopu a už se podílel na tvorbě stovek úspěšných eshopů i pro velmi významné firmy, ostatně reference si můžete prohlédnout přímo na stránkách.

Eshop na Prestashopu bude moderní, bude splňovat všechny potřebné standardy, disponovat všemi potřebnými funkcemi a především bude odpovídat vašim požadavkům. Nemusíte si vybírat z univerzálních řešení, nebojte se být nároční. Grafici a designeři vám upraví šablonu, která se vám bude nejvíce líbit nebo vám navrhnou vzhled na míru. Prestashop se skvěle rozšiřuje díky mnoha modulům, kodéři a programátoři vám navíc mohou vytvořit všechny potřebné funkce, jaké budete potřebovat

Co je nejdůležitější, nemusíte vědět o spravování eshopu zhola nic, společnost vám krok po kroku ukáže, jak s eshopem zacházet. Zajistí vám také možnost neustálé správy, k dispozici vám budou specialisté, kteří vám kdykoliv pomohou s rozšířením eshopu, přidáním produktů, přidáním funkcí, úpravou vzhledu a mnoho dalšího. Proč byste měli být na všechno sami, když můžete mít to nejlepší řešení, se kterým bude provozování eshopu hračka.