Zajištění sídla firmy

Předpokladem samostatného podnikání, ať už jako společnost s ručením omezeným nebo OSVČ, je vedle rozhodnutí o předmětu podnikání také získání sídla firmy nebo OSVČ. Je zbytečné ztrácet čas a nervy při složitých jednáních na úřadech a vyplňováním formulářů, když existuje jednoduchá cesta. Stačí zaplatit nepříliš vysoký poplatek, který se vám ovšem vyplatí. Vše za vás totiž vyřídí společnost Super solution s.r.o. Její činností je jednak zakládání společností, a jednak poskytování sídla firmy za pouhých 99,- korun měsíčně.

Co společnost nabízí?

  • sídlo s.r.o. nebo OSVČ na prestižní adrese v Praze a v Brně a jeho zřízení
  • zřízení poštovní adresy a příjmu poštovních zásilek
  • skenování došlé pošty a zasílání upozornění o došlé poště e-mailem
  • přeposílání přijaté pošty
  • online recepci a řadu dalších služeb jako například změny společenské smlouvy apd.

Poskytnutí sídla a kontaktní adresy

Tato základní služba je poskytována nejen v podobě adresy v obchodním rejstříku, ale i s řadou doplňkových služeb, které poskytovatel shrnuje pod označení „virtuální kancelář“. Sídlo v Praze nebo v Brně vám zajistí prestiž u obchodních partnerů i zákaznické veřejnosti, ale také respekt při výběrových řízeních.

Výhody kontaktní adresy

Díky ní si ušetříte starosti s informováním zákazníků a dodavatelů o změně fakturační adresy při stěhování do nového sídla Vaší firmy. Nemusíte podstupovat nákladné a administrativně náročné úpravy v obchodním rejstříku. Díky společnosti Super solution budete totiž mít sídlo na její adrese a jediné místo, kde upravíte svou adresu, je v jejím systému pro přeposílání pošty.

Neměnná adresa za každé situace

Sídlo budete mít v prostorách, které jsou ve vlastnictví společnosti Super solution a nikoli v nájmu. To znamená velkou výhodu, neboť v případě výpovědi z nájmu dochází zpravidla také ke zrušení poskytovaných sídel. S tím jsou spojeny nepříjemnosti s množstvím administrativně náročných změn.

Další služby

Výhodou je například archivace dokumentů a skenování došlé pošty, takže si ušetříte čas hledáním staršího dopisu. Všechny dopisy tak najdete na webovém rozhraní firmy Super solution. Také můžete využít službu posílání pošty na jakoukoliv adresu v ČR i v zahraničí.