Výběr nové podlahy neunáhlete

Pokud toužíte po kvalitní a dlouhotrvající podlaze, skončí vaše rozhodování mezi dřevěnou a vinylovou podlahou. Podlaha ze dřeva patřila v minulosti k nejvíce pužívaným a i v dnešní době má své kouzlo, které jiný typ podlahy nenahradí. Klikněte zde a zjistíte, zda se do vašeho domova hodí dřevěné parkety.

Mnoho lidí se rozhoduje při výběru podlahy podle její údržby. Ačkoliv vynilová podlaha nevdechne takové domácí kouzlo vašemu domovu, má mnoho jiných předností. Jednou z nich nenamáhavá údržba.

Luxusní vinylová podlaha

Vinylová podlaha si od svých počátků prošla dlouhou cestou a je jasné, že dnes může bez obav konkurovat dřevěné podlaze v mnoha oblastech. Luxusní vinylová prkna s dřevěným designem jsou nyní moderním, krásným, efektivním a cenově dostupným řešením podlahy – dokonce (a v některých případech zejména) ve srovnání s tvrdým dřevem. Přečtěte si více o vinylových podlahách.

Vlastnosti luxusních vinylových dlaždic a podlah z tvrdého dřeva se dají shrnout do několika kategorií:

  • Vzhled a styl
  • Trvanlivost a stabilita
  • Zásah do životního prostředí
  • Aplikace
  • Náklady

Bok po boku vás možná překvapí, když zjistíte, že luxusní vinylové dlaždice nejsou jen vhodným řešením, ale také preferovaným – nejlepším řešením podlahy.

Porovnání podlah

Dřevěná podlaha – je stabilní a odolná, vyžaduje neustálou údržbu, je náchylná k vlhkosti, je nadčasově krásná, dodává se v mnoha barvách a stylech, je dražší.

Vinylová podlaha – je extrémně odolná a stabilní, malá až žádná údržba, díky tvrdé otěrové vrstvě je dlouhotrvající a použitelná téměř v každé situaci, díky technologii je velmi obtížné rozpoznat rozdíly mezi designem dřeva a vinylu, téměř dokonalý vzhled tvrdého dřeva za zlomek ceny, odolná proti vlhkosti.