Vizitky – marketingový nástroj, který ocení všichni

Úředníci, manažeři, obchodní zástupci a další a další. Všichni ti potřebují ke své práci nějaké prospekty a reklamní taháky pro své zákazníky. Potřebují svým klientům nejen vše vysvětlit, ale předat také na papíře, aby měli všechny informace kdykoliv k dispozici. Rovněž potřebují mít někde všechny kontaktní údaje, které v případě potřeby jen tak předají. K tomu slouží vizitky, díky kterým můžete předávat kontakt na sebe a zároveň také získávat kontakty druhých. Kde si nechat vizitky vytisknout a jaké by vlastně měly být?

Při nástupu dostanete vizitky

„Ve chvíli, kdy jsem nastupoval na manažerskou pozici, musel jsem začít řešit všechno jinak. Už jsem měl nějakou zodpovědnost, měl jsem na svých bedrech chod oddělení. Navíc jsem také musel navazovat kontakty s jinými manažery a jinými kolegy. Běžně si vyměňovali vizitky a tak bylo jasné, že při nástupu dostanu vizitky, případně povolení, nechat si je vytisknout. Firma nemá s žádnou tiskárnou smlouvu, nechali mě tedy vybrat si. Měli svůj design vizitek, přidal jsem jen kontaktní údaje, nechal všechno zkontrolovat a bylo to. Printuj je firma, kterou jsem si vybral a nelituji. Provedení bylo velmi kvalitní, rychlé, vše mi zkontrolovali a doladili do takové formy, že vizitky byly dokonalé. Můžu je tedy rozdávat, jak jen budu potřebovat“ uzavírá pan Richard.

Sjednocení tisku vizitek

„Ve firmě mi dali na starosti reklamní letáky, papíry a všechen tisk. Obchodní zástupci řešili tisk vizitek různě, takže každá vypadala jinak. Nechali jsme u firmy zhotovit několik návrhů, ředitel to schválil a poté jsme vybrali firmu, která nám všechno vytiskla. Jelikož jsme byli opravdu spokojeni, nechali jsme zde postupně tisknout další tiskoviny, takže vše bylo v požadované kvalitě, čisté, jednoduché a sjednocené“ popisuje asistentka Mirka.