Tržiště s oblečením – nové kousky, ale také rady, jak sladit outfit!

Hledáte možnosti, jak být vždycky a za každých okolností in a stylová? Moderní, zajímavé a neotřelé kousky rády kombinujete s nadčasovou módou nebo basic věcmi, které by měla mít v šatníku snad každá žena? Spousta nákupů také znamená spoustu utracených peněz a nemáte-li bezedný účet, pak mají vliv na vaše měsíční výdaje. A to mnohdy znatelný. Jak vyřešit svou touhu po originální a stylové módě, ale zároveň neudělat obrovskou díru do rozpočtu? Můžete si najít brigádu, novou práci nebo jednoduše vyzkoušet na nákupy Tržiště s oblečením!

O co na tržišti vlastně jde?

Jde o místo, respektive komunitu, která je nadšená nejen do levného oblečení, ale také do oblečení, které je kvalitní, moderní a stylové. Z opravdu široké nabídky a škály si opravdu vyberete moderní a krásné kousky, které si zamilujete. Mnohdy můžete narazit na kousky, které si někdo sám ušil, výběrové oblečení nebo originální a neotřelé kousky. Spolu s komunitou můžete sdílet svůj šatník, své nápady, radit se a podobně. Můžete vkusně kombinovat dámské overaly spolu s moderními kabátky a jinými kousky. Nejde tak jen o obyčejný second hand. Výkupu oblečení se zde klade opravdu velký důraz.

Jak probíhá výkup oblečení?

Jednotlivé kousky oblečení procházejí přísnými kritérii a výběrem. Do výkupu se neberou kousky, které jsou nemoderní, seprané, vytahané, s viditelnými známkami používání, poškozené kousky. Oblečení, které na sobě nese žmolky, fleky, díry, zvířecí chlupy, s nefunkčními zipy, chybějícími knoflíky a podobně. Každý jeden kousek musí být vypraný a složený. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Najdete zde dámské svetry, kalhoty, sukně, trička, košile, ale například také pyžama nebo dámské župany a další a další kousky. Vyberte si nové a moderní oblečení za zlomek ceny!