Souboj žaluzií, které jsou lepší?

Stínící technika se stává samozřejmou součástí téměř každého bydlení, ať už se jedná o bydlení v panelovém či rodinném domě, ve městě či na venkově.

Díky současné nabídce trhu si můžeme vybírat z celé řady modelů, materiálů barev, ale také výrobců. Patří mezi ně i společnost CLIMAX Kolář, která nabízí stínící techniku již velmi dlouhou dobu. Díky tomu získala celou řadu zkušeností, jež se odrážejí i na kvalitně nabízených produktů. Zájemcům o zastínění nabízí nejen produkty, ale také celou řadu s nimi souvisejících služeb. Také lze využít nabídku poradenství týkajícího se individuálních potřeb jednotlivých zákazníků, technické zaměření, realizaci i následný servis.

Který typ žaluzií zvolit?

Pokud přemýšlíte nad tím, zda si pořídit vnitřní nebo venkovní žaluzie Praha 9, podívejte se na tyto základní informace o jednotlivých typech.

  • Žaluzie vnitřní

Objevují se jako nejčastější varianta pro vnitřní stíněný. Vybírat můžete varianty téměř do jakéhokoli typu oken. Přijatelná je i dostupnost cenová. Vnitřní hliníkové žaluzie jsou velmi účinný způsob ochrany proti slunečním paprskům, který, kromě jiného, nabízí i snadnou regulaci. Jedná se o hliníkové lamely v různých barevných variantách. Velkou výhodou jsou minimální nároky na údržbu a dlouhá životnost. Mezi další bonusy patří snadná montáž.

  • Žaluzie venkovní

Venkovní žaluzie Mladá Boleslav patří nejen mezi funkční, ale také i elegantní doplňky, které se hodí ke každému typu bydlení. Tento typ stínící techniky patří mezi nejčastější možnosti venkovního stínění. Velkou výhodou je především fakt, že zastaví sluneční paprsky ještě dříve, než se vůbec dostanou do vnitřního prostoru domu. Kromě toho fungují v zimním období, také jako ochrana proti tepelným únikům. V létě zase šetří náklady spojené s klimatizací.