Pánský náramek z minerálů je dokonalý šperk pro každého muže

Nejen ženy, ale i muži rádi nosí šperky. Nejčastěji se jedná ozdobné manžetové knoflíčky, spony na kravaty nebo náramky. Mezi decentní šperky, které doplní každý outfit, se řadí náramky. Nabídka různých druhů je opravdu široká. Nejčastěji se jedná o náramky vyrobené z kovu, kůže nebo minerálů.

Proč právě náramky z minerálů?

Protože minerály jsou přírodniny a návrat k přírodě se stává stále více oblíbeným. Kromě toho někteří věří, že přinášejí klid, vyrovnanost a pohodu a mohou pozitivně působit na naše tělo. A jaké minerály nejčastěji vyhledávají muži?

Velmi oblíbené jsou náramky pro jejichž výrobu byla použita láva. Tento minerál je sopečného původu. Jedná se o roztavenou horninu, která se objevuje na zemském povrchu během sopečných erupcí. Nese v sobě sílu sopky a svému majiteli údajně dodává sílu, pozitivní energii a podporuje životní rovnováhu a optimismus.

Dalším oblíbeným minerálem je tygří oko. Tento minerál je odrůdou křemene a svým zbarvením napodobuje oko šelmy. Možná proto je u mužů tolik oblíbený. Kromě toho, údajně, dodává vitalitu a energii a také se jedná o kámen ochranný. Velmi elegantním minerálem je obsidián a to díky svému lesklému vzhledu. Náramek z něj vyrobený dokonale doplní i společenský outfit. Stejně jako láva vzniká následkem sopečné činnosti.

Kde náramky objednat?

Jednou z možností je e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde nejen minerální náramky, ale také náhrdelníky, náušnice nebo přívěsky pro jejichž výrobu byly použity právě minerály. Kromě šperků nabízí e-shop také další zajímavé produkty. Patří mezi ně stromečky štěstí, které tvoří originální bytovou dekoraci. Zlé sny zaženou lapače, příjemné a uklidňující zvuky vydávají zvonkohry a příjemnou atmosféru pomáhají navozovat vonné tyčinky, svíčky nebo aromalampy.