Originální kytice od Frutiko potěší každého

Kytice bývá velmi oblíbeným dárkem. Hledáte-li kytici méně tradiční, která potěší nejen ženy, ale i muže, prohlédněte si nabídku společnosti Frutiko. Kytice, které naleznete v jejich nabídce, jsou nejen originální, ale můžete je nechat doručit obdarovanému v konkrétní den. Kytice je připravovaná v den doručení a na starost ji mají spolehliví kurýři. Tak se nechte inspirovat a potěšte své blízké.

Kytice ovocné

Pokud hledáte dárek pro ženu, může to být třeba právě ovocná kytice. Kromě toho, že vypadá skvěle, také dobře chutná a ocení ji především všechny ženy, které vyznávají zdravý životní styl. Ovocná kytice je plná vitamínů, neboť pro její výrobu se používají různé druhy čerstvého ovoce. Patří mezi ně ananas, hroznové víno, různé druhy melounů, jablka, banány nebo třeba jahody. Zvolit můžete některou z variant. Ovoce je aranžováno do misek, košů a dalších nádob tak, aby vytvářelo kytici.

Kytice čokoládové

Hledáte dárek pro milovníky čokolády a nechcete kupovat jen obyčejnou bonboniéru? Pak rozhodně neuděláte chybu s kyticí čokoládovou. Jedná se o obdobu kytice ovocné. V tomto případě je však ovoce navíc namáčeno do kvalitní belgické čokolády.

Kytice dortové

Připravují se z ručně vyráběných popcaků, muffinů a malých dortíčků, které jsou namočené v kvalitní belgické čokoládě a zdobeny oříšky, čokoládovými kousky nebo fondány. Základ tvoří dortové těsto a jednotlivé kousky jsou pak aranžovány do podoby originálních kytic, které jsou umístěny v nádobách nebo košících.

Kytice pro milovníky uzenin či sýrů

I takové kytice Frutiko nabízí. Může to být třeba originální dárek k výročí. Co všechno naleznete v tomto druhu kytice? Především klobásy, které doplní lahodné sýry a čerstvé kousky zeleniny. Lze však také objednat kytici pro milovníky vína. V té naleznete různé druhy sýrů, ovoce a zeleniny, které dokonale ladí s vínem.