Nabízejte svým zákazníkům jídlo s sebou

V současné době neustále roste zájem o jídlo s sebou. Pryč jsou ty časy, kdy si lidé rádi vychutnali jídlo ve své oblíbené restauraci nebo na terase. Může za to především hektický život, lidé často zkracují svou pauzu na oběd a raději si sní jídlo v kanceláři. Jíní jsou zase rádi, když si mohou svůj pokrm sníst v pohodlí domova. Pokud nenabízíte jídlo s sebou, zbytečně tím přicházíte o zákazníky, kteří tento způsob stravování preferují.

Pořiďte si jednorázové obaly

Nabízet jídlo s sebou není zátěží navíc, odpadne vám špinavé nádobí, které budete muset mýt. Potřebujete si zajistit pro každého zákazníka jednorázový obal na jídlo. Ten je dnes základem pro poskytování jídla s sebou. Nemůžete však dávat klientům jídlo do nevhodných obalů. Je vhodné zajistit si spolehlivého dodavatele tohoto sortimentu. V České republice je to společnost Jarico s.r.o., která vám zajistí jednorázové obaly v mnoha podobách, v libovolném množství a vždy za ty nejnižší ceny. Na webu jarico.cz nabízí širokou škálu obalů, které zahrnují různé druhy misek s víčkem i bez víčka, kbelíky, dózy, kelímky a samozřejmě také příbory. Nabídka je široká a najdete v ní obaly různých velikostí a tvarů, abyste dávali jídlo vždy do toho nejvhodnějšího obalu, salát tak můžete dát do misky na salát a ruské vejce zase do misky na ruské vejce.

Myslete také na ekologické obaly

Pokud vám leží na srdci stav životního prostředí, měli byste vědět, že jednorázový box na jídlo může být vyrobený i z recyklovatelných materiálů. Zatímco umělé materiály se v přírodě jen tak nerozloží, obaly vyrobené z certifikované lepenky ano. Nabízí se vám celá škála obalů z ekologických materiálů, které zanechají nulovou nebo minimální ekologickou stopu. Vybírat můžete třeba kvalitní obaly z bagasy a cukrové třtiny. Inspirujte se širokou nabídkou a pořiďte si dostatečnou zásobu obalů na jídlo, bez kterých se neobejdete.