Jste zmateni širokou nabídkou podlah?

Chtěli byste do interiéru novou podlahu, ale jste zmateni tím, kolik možností se vám nabízí? Mezi všemi možnostmi není jen jedna správně. Pravděpodobně neuděláte chybu, když zvolíte z většího množství kandidátů, ale zajisté se vám bude hodit dobrá rada, protože každá podlaha má své klady i zápory. Pro jakou se tedy rozhodnout? Představíme si 3 nejpopulárnější možnosti.

Podlaha ze dřeva

Pokud máte starší dům a chcete podlahu, která do něj bude dokonale pasovat, pak vsaďte na dřevo. Dřevěné parkety se však hodí i pro nové interiéry. Jde o univerzální materiál, který je přírodní a to je jeho hlavní plus. Pokud toužíte po přírodním materiálu, nic jiného nehledejte, dřevěné podlahy totiž působí skutečně luxusně a interiér s nimi zajisté zvelebíte. Vybírejte v tomto případě Floor Experts podlahy, protože vám nabídnou dřevěné podlahy ve stovkách provedení, takže si můžete vybrat takovou, která se bude do vašeho interiéru nejlépe hodit.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou největším konkurentem dřevěných, ale na rozdíl od nich se hodí i do těch nejmodernějších interiérů, protože nabízí ty nejlepší vlastnosti. Jsou antibakteriální, snadno se udržují, jsou odolné proti poškrábání i nárazům a navíc je u nich velmi rychlá pokládka. Zde se nikdy neřiďte cenou, ale kvalitou, abyste nekoupili náhražky z dřevotřísky, ale laminátové podlahy lepené z několika vrstev materiálu. Ty vám zajistí maximální životnost, navíc jsou tyto podlahy dostupné v několika provedeních podle odolnosti a ve stovkách provedeních, které mají různé barvy a imitace, Nejhezčí jsou imitace dřeva.

Vinylové podlahy

Tato volba potěší asi nejlepším poměrem ceny a kvality, PVC podlahy jsou levné, odolné a vhodné pro moderní interiéry. Dokáží imitovat naprosto jakékoliv povrchy, od dřeva až po dlažbu. Nevyžadují žádnou údržbu a můžete od nich očekávat dlouhou životnost.