Investovat do nemovitostí lze pomocí dluhopisů

Přemýšlíte nad tím, kam investovat své úspory? Ale nevíte, který investiční nástroj dokáže bezpečně a efektivně zhodnotit vaše peníze? Pak pro vás máme tip. Pokud vás láká investování do nemovitostí, ale nemáte pro tento typ investice dostatečný kapitál, pak skvělou alternativou by pro vás mohly být firemní dluhopisy emitentů, jež se věnují nemovitostem.

Investujte do dluhopisů prémiových developerských projektů

V rámci investic patří nemovitostní dluhopisy mezi jedny z nejkvalitnějších a zároveň nejžádanějších na trhu. Investování do nemovitostních dluhopisů je totiž typické svoji nižší rizikovostí a stabilitou. Investování do dluhopisů tak přebírá některé znaky investice do nemovitostí. Navíc jde o investici, která nabízí poměrně vysoký výnos, jež se pohybuje kolem 6 až 10 %.

Prověřte si rizika

Důležitou součástí investování do korporátních dluhopisů je prověření rizik emitenta. Pro investici je třeba vybrat dluhopisy pouze od prověřených firem. Pro zjišťování informací o jednotlivých emitentech vám především poslouží webové stránky emitenta, vydaný investiční prospekt ČNB a recenze od jiných investorů. Prověřování emitenta nikdy nepodceňujte, i když to zabere nějaký čas navíc.

Informace o dluhopisech společnosti PFC Invest

Společnost PFC Invest využívá peníze získané z dluhopisů k investicím do několika nemovitostí. Mezi jejich současné projekty patří například činžovní dům v Luhačovicích, pozemky v Pozlovicích, Říčanech, Luhačovicích, Praze a další nemovitostní projekty. Díky svému byznys plánu patří korporátní dluhopisy PFC Invest mezi kvalitní investici. Nabízený výnos je 8,8 % a nominální hodnota dluhopisu činí 25 000 Kč.

Pokud vás nabídka dluhopisů od společnosti PFC Invest zaujala, pak více informací najdete na webových stránkách společnosti.