Franšíza Extéria jako největší příležitost pro podnikatele

Přemýšlíte nad tím, že rozjedete vlastní podnikání? Pokud o tom přemýšlíte, přehodnoťte své rozhodnutí. Ne proto, že by bylo podnikání špatné, ale spíše je špatné slovo “vlastní”. Pokud rozjedete své vlastní podnikání, najednou musíte všechno vyřešit sami – musíte vymyslet firmě název, musíte se postarat o to, aby obstála před konkurencí, je třeba sehnat si klienty a zákazníky. Jestliže však začnete podnikat na základě franchisingu, budete to mít o mnohem snazší.

Víte, co je to franchising? Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv. Funguje to tedy tak, že si zvolíte franšízový koncept, s nímž se rozhodnete spolupracovat, a následně si otevřete pobočku firmy, která už na trhu funguje i dlouhá léta. Franšízové podnikání je obrovská podnikatelská příležitost. V současné době ji vyhledává stále více lidí, kteří se chtějí nahrnout do světa byznysu. Je to pochopitelné, vždyť díky franšízám nemusíte zakládat novou firmu, která by se musela prát s konkurencí a která by musela získávat klienty. To vše už máte.

Abyste si však nemysleli, že franšízové podnikání je jen med, je jedna věc, která je na franšízovém podnikání těžká. Tou věcí je rozhodnutí, s jakou franšízou budete spolupracovat.

Pro jakou franšízu se rozhodnete vy?

Pokud stále uvažujete nad tím, pro jakou franšízu se rozhodnete, doporučujeme franšízu Extéria Market. Vždy se rozhodujte na základě toho, jak firma působí na trhu, jestli dlouhodobě prosperuje nebo se dlouhá léta potácí na hranici zelených a červených čísel. Firma Extéria bude skvělá volba, jelikož se jedná o dlouhodobě prosperující společnost, která dnes patří k předním společnostem zaměřující se na BOZP a PO. V současné době se pyšní tisícovkami spokojených klientů, díky velké oblíbenosti se firma rozrostla i na Slovensko.

Pomáhejte podnikatelům

Co je konceptem společnosti? Pomáhat podnikatelům. Více jak čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Vy se o tyto zákonné povinnosti postaráte. Díky vám projdou firmy kontrolou na výbornou.